aktuality

5.2.2024

Paper Back dceřinou společností Igepa CZ

Akvizice nám umožní poskytovat vám komplexnější a udržitelnější řešení v oblasti dodávek papíru, materiálů pro reklamu a packaging. Synergie s IGEPA CZ znamená efektivněji reagovat na vaše potřeby a sdílet hodnoty udržitelného podnikání, posilující naši pozici na trhu.

Celou tiskovou zprávu najdete zde.

12.11.2018

Nové, kovové přepravní, paletové boxy.

Na četná přání našich zákazníků jsme pořídili dalších 120 zcela nových paletových boxů pro svoz papírových odpadů. Doufáme, že tyto nové boxy zlepší a usnadní manipulaci při svážení materiálu.

25.10.2018

Rozšíření flotily manipulační techniky

Potřebovali jsme zrychlit vykládku a nakládku,  proto jsme do našeho skladu pořídili nový, řiditelný, nízkozdvižný vozík Jungheinrich ERE 125, který umožňuje díky své nízké hmotnosti vjezd na korbu i menším nákladním vozům. Nosnost 2,5 t a vysoká přepravní rychlost dělá z tohoto stroje ideálního pomocníka pro náš provoz.

ERE 125

2.10.2018

Pořízení nového nákladního vozu Renault.

Pro zkvalitnění našich služeb jsme rozšířili náš vozový park o další, zcela nový vůz Renault typ MDA2C se shrnovací plachtou a nákladním prostorem na 18 europalet s celkovou nosností 7t.

12.7.2018

Stěhování hydraulického lisu na kartonáž do hotelu Don Giovanni. 

Lis bude náš nový zákazník používat na lisování kartonů ze všech provozů hotelu. Ušetří tak prostor a náklady oproti standardní likvidaci této druhotné suroviny.

 

Zanechte nám Váš

a my se Vám ozveme.
Také nám můžete zavolat na 731422877 nebo napsat na info@paper-back.cz